Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1220
Stary 23.08.2015, 17:41
Narzekacie na tego Moskala, a pamietacie jak pod koniec sezonu wszyscy byli zachwyceni Skorżą w Lechu? Ciekawe co dzisiaj by te osoby powiedziały? Zawodnicy grają tak chimerycznie w naszej lidze, że trener ma niewiele do powiedzenia.

Moskal ideałem nie jest, ale jeszcze jest w stanie coś pokazać z tym zespolem, tylko potrzebuje napastnika i obrońcy. A przyjdzie jakiś leszcz, a i tak nic sie nie zmieni. A poza tym nie stać nas teraz na kogoś dobrego. We wrześniu trzeba oddać ponad 2 mln zł i nie można wydawać na głupoty. A jak tak dalej pójdzie w przedostatnim meczu to do Legii będziemy tracić tylko 3 pkt

Widać, że wiekszość by postępowała jak Cupiał i wyrzucała trenera za trenerem.
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 23.08.2015 o godz. 17:44.