Nieśmiało chciałbym przypomnieć w jakiej sytuacji finansowej jest nasz klub... Ciężko oczekiwać cudów od tej drużyny i tego trenera... Jakby nie spojrzeć drużyna i trener są na miarę obecnych możliwości Wisły Kraków... Jako jedyni gramy bez napastnika... Dlatego nie oczekujmy od nich ani mistrzostwa kraju, ani nawet pucharów... bądźmy realistami... Też mnie irytuje seria frajerskich remisów ale zmiana trenera wiele nie pomoże... Tak na dobrą sprawę kto mógłby przyjść za Moskala? Myśmy już swego czasu zrobili przegląd trenerów... efekt widzimy... Mam nadzieje, ze obecny skład i trener ogarną się i zacznął w końcu wygrywać... ale i tak nie jest tak źle mimo problemów kadrowych nie przegraliśmy jeszcze meczu w lidze... choć za ordynarne odpuszczenie Pucharu Polski mam wielki żal do trenera... wg mnie tym zagraniem podkopał swoją pozycje w klubie...
PS Swoją drogą widzieliście skład Miedzi Legnica (gdzie m.in. gra Garguła) i ich wyniki w I lidze?
