silver03 napisał(a):

Ładnie już odlatujecie
|
może nie do końca fortunny przykład , ale prawda jest że wielu godzi się z kręceniem wałów przeciwko Wiśle, ostatni karny to wał , wyczekiwany przez sędziego aż nadarzy się okazja, nadarzyła się bo klon koseckiego nie mając ani szans ani kontaktu z piłką wyjebał się by dać czarnej k...e pretekst , zawył stadion , ławka paprykarza i menda warszawska miała alibi , jakby nie było tej okazji coś by znalazł , na bank