No proszę, objawił się po Zielińskim kolejny trenerski geniusz, tym razem Michniewicz
Szczerze mówiąc nudzi mnie to odbijanie piłeczki - chcecie to narzekajcie. Ja tam sobie spokojnie poczekam na kolejne mecze. Terminarz teraz Moskalowi zacznie sprzyjać. Wygra dwa, trzy mecze i narzekający staną się wychwalającymi. A jak nie wygra, to poda się do dymisji, bo to człowiek honorowy w przeciwieństwie do choćby swojego poprzednika.