Drozd napisał(a):

|
Nie da się ciągle grać pressingiem z obroną ustawioną wysoko. Zastanów się dlaczego...
|
Dlatego trzeba robić zmiany jak Michniewicz (dwie w przerwie a kolejna w 60 minucie), a nie wpuszczać młodego w 92 minucie gdy teoretycznie walczymy o zwycięstwo, a wychodzi na to że gramy na czas.
Poza tym nikt nie wymaga grania pressingiem przez 90 minut, ale gdy w 60-70 minucie desperacko się broniliśmy to już był sygnał, że bramka dla portowców wisi w powietrzu.