Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.08.2015, 08:16
szprotson napisał(a):Wyświetl post
nie ma praw? No to poczekajmy
Bo "11" bierze prawa od BeINsport z kataru który to własnie "11" daje sygnał wiec poczekajmy moze z ocenami.
Już weszli na netie w kablowkach a to dopiero początek.
Gucio : LE stracili chyba również
Eleven to lepszy marketing ma niż w rzeczywisty potencjał. Nie mają praw do La Ligi. A LE jest w C+. Niemniej, początek końca NC+ właśnie się zaczął i takie telewizje jak Eleven będą na topie. Osobiście chciałbym, żeby do Polski weszło SkySports. Ale to tylko marzenia.
Odpowiedz cytując