Wyświetl pojedynczy post
callmesir
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 23.08.2015, 05:33
KapitanRyks napisał(a):Wyświetl post
W tym sezonie potrzebne było 56,276, czyli przy grze w grupie LE lub LM trzy, cztery razy z rzędu taki współczynnik jest osiągalny. Ale to melodia przyszłości, wcale nie takiej pewnej.
Jedno jest pewne, skończyc się muszą wpadki tych trzech klubów z Levadią, Helsinborgie czy innym Karabachem.
Przecież Polskie kluby grają w grupie mistrzowskiej a w niej najgorszy rozstawiony zespół Dinamo miał 24,700 punktów.

Ktoś wcześniej pisał o odpadnięciu dwóch ekip z Białorusi. BATE ma już pewną grupę LE tak samo jak wszystkie ekipy grające w IV rundzie el. LM.
Odpowiedz cytując