raindog napisał(a):

Jak dla mnie Moskal co najmniej do końca rundy, chyba, że pojawi się groźba spadku. Na razie takiej nie ma. W obronie mamy trochę farta, w ataku nie wykorzystujemy 100% sytuacji, sędziowie regularnie nas oszukują. To jest moje podsumowanie całej sytuacji. Wbrew wynikom i ujemnemu punktowi na starcie, jestesmy w środku tabeli, która znów jest spłaszczona.
BTW - Kazio jest honorowy, jak zobaczy, że sobie nie radzi, sam odejdzie.
|
A ja uważam, ze trener ich zle ustawia. Gramy z kontry, czego nie umiemy. Ktos dobrze napisał, ze takie rzeczy to na treningach się cwiczy albo poprostu się umie

. Po zdobyciu bramki cofamy się i gramy z kontry. Z Lechią to się nie opłaciło, z Pogonią również. Nie wiem, może są mało kumaci, ale kontry partaczą koncertowo (np. Broziu)