Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1199
Stary 22.08.2015, 23:21
raindog napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie Moskal co najmniej do końca rundy, chyba, że pojawi się groźba spadku. Na razie takiej nie ma. W obronie mamy trochę farta, w ataku nie wykorzystujemy 100% sytuacji, sędziowie regularnie nas oszukują. To jest moje podsumowanie całej sytuacji. Wbrew wynikom i ujemnemu punktowi na starcie, jestesmy w środku tabeli, która znów jest spłaszczona.

BTW - Kazio jest honorowy, jak zobaczy, że sobie nie radzi, sam odejdzie.
A ja uważam, ze trener ich zle ustawia. Gramy z kontry, czego nie umiemy. Ktos dobrze napisał, ze takie rzeczy to na treningach się cwiczy albo poprostu się umie . Po zdobyciu bramki cofamy się i gramy z kontry. Z Lechią to się nie opłaciło, z Pogonią również. Nie wiem, może są mało kumaci, ale kontry partaczą koncertowo (np. Broziu)