|
NC+ juz nie ma ligi francuskiej, wloskiej, hiszpanskiej , - na 90 % nie ma LE i NBA ....ma tylko extraklase, lige angielska i LM , i jeszcze maja super oferty dla mnie za 69 zl - buahahahhahaha ..... ta telewizja strasznie zeszla na psy , ja za 2 tyg koncze i juz nie przedluzam , 30 zl zainwestuje w neta i bede mial podobnie
|