Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, to nc+ straciło prawa do transmitowania ligi włoskiej, francuskiej oraz prawdopodobnie hiszpańskiej

na rzecz ELEVEN. Stacji tej nie ma na razie chyba nigdzie w telewizji.
Można obecnie za darmo oglądać dwa kanały (dziś uruchomili drugi Eleven Sport) w bardzo dobrej jakości w necie:
http://www.elevensports.pl/
Lecą w tej chwili mecze live l.francuskiej i włoskiej. Ogładac można tylko z polskiego IP.