AntyMod napisał(a):

|
jesli chlopcy ( nie mylic z charakternymi mezczyznami ) zagraja dobrze skoncentrowani to mysle ze jest szansa na osiagniecie "zwycieskiego remisu"
|
udalo sie kolejny raz uzyskac ZWYCIESKI REMIS .... tylko internetowy idiota mogl wierzyc ze z takim skladem Kaziu bedzie wygrywal , zlaszcaa z takimk terminarzem , jestesmy slabi , wrecz beznnadziejni i walka o utrzymnanie to bedzie standard w dalszej Cupialowskiej WISLE ...gorna 8 to cud tego sezonu ...pozdrawiam wszystkich ktorzy po mnie jechali gdy twierdzilem przed sezonem ze Brozek to tylko koszulka czlapiaca po boisku i od roku emeryt pilkarski ...6 kolejek i jak narazie nic sie nie zmienilo