Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2015, 18:46
nie przesadzajcie z tym karnym - sytuacja byla stykowa i ciezka do ocenienia - juz nie zwalajcie calego zla tego swiata przeciwko Wisle - podziekujcie lepiej Cupialowi i jego przydupasom dlaczego nie wygrywamu po 2-3 do 0 tylko jestesmy krajowym sredniakiem , po 20 powtorkach i 16 komentarzach kazdy wietrzy spisek , po prostu bardzo slaby sedzia sie jebnal i tyle ...nie oceniajcie impotenctwo pilkarzykow z Biala Gwiazda na piersi z korupcja za kazdym razem , bo to druzyna jedna z najslabszych w lidze z bozyszczem tego forum ( Brozkiem) na czele- o czym pisalem po meczu z Gornikiem i tysiace szeryfow zza biurka mnie malo nie zjadlo .... to byl kolejny ZWYCIESKI REMIS
Odpowiedz cytując