silver03 napisał(a):

Jeśli sędzie boczny i głowny są źle ustawienie do oceny tej sytuacji to dlaczego konsekwencje ponosi Wisła Krakow i kibice a nie sędziowie?
Widać z daleka ze piłka stykowa to raz, a dwa widać ze dotknał jej obrońca bo idzie w kierunku przeciwnym niż bramka....
Jeśli to jest karny, to ja chce karnego na Lechii w ostatniej minucie. Tyle aż tyle.Albo chociaz karnego na Legii którego nam nie gwizdnęłi.