Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 22.08.2015, 16:09
silver03 napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.tv/bramki/pogon-w...y-remis/knyx9b

Zobaczcie sobie, gdzie jest ustawiony sędzia i jak z jego perspektywy może wyglądać ta sytuacja. .
Jeśli sędzie boczny i głowny są źle ustawienie do oceny tej sytuacji to dlaczego konsekwencje ponosi Wisła Krakow i kibice a nie sędziowie?
Widać z daleka ze piłka stykowa to raz, a dwa widać ze dotknał jej obrońca bo idzie w kierunku przeciwnym niż bramka....
Jeśli to jest karny, to ja chce karnego na Lechii w ostatniej minucie. Tyle aż tyle.Albo chociaz karnego na Legii którego nam nie gwizdnęłi.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując