Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1190
Stary 22.08.2015, 14:58
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Gdybyśmy grali tak jak w pierwszym meczu z Górnikiem to Moskal jest do wywalenia bo to był żenujący poziom ale tak nie jest dla przykładu.
dokładnie.
Z Zabrzem był huj dupa kamieniu kupa ale potem było o niebo lepiej.
Lepiej jednak nie mieć wyników ale grać dla oka niż nie mieć wyników i grać aż zęby bolą.

Ale zauważcie ze nasze 2 najlepsze transfery (RC, KM) są z przypadku. Wyobraża ktos sobie co by było jakby za Mąka musiał grać Cywka? Tak btw, Cywke chciał Moskal, póki co zadałbym pytanie co on w nim takiego widział bo ja nie jestem w stanie znaleźć pozytywów w jego grze. Tak samo Popovic, którego niby to tyle obserwowaliśmy a póki co suche buły na dodatek ślamazarne.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno