Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
Gdybyśmy grali tak jak w pierwszym meczu z Górnikiem to Moskal jest do wywalenia bo to był żenujący poziom ale tak nie jest dla przykładu.
|
dokładnie.
Z Zabrzem był huj dupa kamieniu kupa ale potem było o niebo lepiej.
Lepiej jednak nie mieć wyników ale grać dla oka niż nie mieć wyników i grać aż zęby bolą.
Ale zauważcie ze nasze 2 najlepsze transfery (RC, KM) są z przypadku. Wyobraża ktos sobie co by było jakby za Mąka musiał grać Cywka? Tak btw, Cywke chciał Moskal, póki co zadałbym pytanie co on w nim takiego widział bo ja nie jestem w stanie znaleźć pozytywów w jego grze. Tak samo Popovic, którego niby to tyle obserwowaliśmy a póki co suche buły na dodatek ślamazarne.