Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1189
Stary 22.08.2015, 14:57
Wlasnie gra wyglada dosc dobrze ale co z tego jak wynikow nie ma. Moim zdaniem warto jeszcze poczekac i zaufac trenerowi. Oby Wisla zaczela wygrywac bo o utrzymanie nie chce zeby sie bila.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA