|
Obrona co mecz potrafi zagrac poprawnie a gdy juz prowadzimy to lubia dac szanse przeciwnikowi szanse na bramke. Karnego Burligi wczoraj nie widzialem tylko ze sedzia innego zdania byl. Bury cos cienko na tej lewej obronie ogarnia. Trzeba czekac na Sadloka ktory bardziej mnie do siebie przekonywal. Samymi remisami daleko nie zajedziemy wiec w piatek przed przerwa na repre trzeba klepnac Slask zeby w dobrej atmosferze trenowac. Remis u buka rowniez mozna obstawic.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|