Wiślak709 napisał(a):

Czyli wychodzi na to, że nic winą Moskala nie jest. A posty na zasadzie "jest gra, ale wyników nie ma" to jak pisanie "operacja sie udala tylko pacjent zmarl" .
|
Gdybyśmy grali tak jak w pierwszym meczu z Górnikiem to Moskal jest do wywalenia bo to był żenujący poziom ale tak nie jest dla przykładu.