Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 22.08.2015, 14:52
Wiślak709 napisał(a):Wyświetl post
Czyli wychodzi na to, że nic winą Moskala nie jest. A posty na zasadzie "jest gra, ale wyników nie ma" to jak pisanie "operacja sie udala tylko pacjent zmarl" .
Gdybyśmy grali tak jak w pierwszym meczu z Górnikiem to Moskal jest do wywalenia bo to był żenujący poziom ale tak nie jest dla przykładu.
alejasienieznam