Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2015, 14:25
Wiślak709 napisał(a):Wyświetl post
Czyli wychodzi na to, że nic winą Moskala nie jest. A posty na zasadzie "jest gra, ale wyników nie ma" to jak pisanie "operacja sie udala tylko pacjent zmarl" .
Czytanie ze zrozumieniem - Moskal jak każdy popełnia błędy. Szkoda, że widzicie w jego osobie jedyne źródło naszych problemów...