Wiślak709 napisał(a):

Czyli wychodzi na to, że nic winą Moskala nie jest. A posty na zasadzie "jest gra, ale wyników nie ma" to jak pisanie "operacja sie udala tylko pacjent zmarl" .
|
Czytanie ze zrozumieniem - Moskal jak każdy popełnia błędy. Szkoda, że widzicie w jego osobie jedyne źródło naszych problemów...