Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2015, 14:01
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Była to raczej sytuacja 50/50 - połowa sędziów tutaj gwiżdże, druga połowa podnosi ręce do góry w geście "gramy dalej". Trafiliśmy na sędziego z tej pierwszej grupy - jakieś tam podstawy do gwizdnięcia miał niestety.
Jakie konkretnie...? Bardzo jestem ciekawy...
Hej Nasz TS !!