Patryko napisał(a):

|
Była to raczej sytuacja 50/50 - połowa sędziów tutaj gwiżdże, druga połowa podnosi ręce do góry w geście "gramy dalej". Trafiliśmy na sędziego z tej pierwszej grupy - jakieś tam podstawy do gwizdnięcia miał niestety.
|
Jakie konkretnie...? Bardzo jestem ciekawy...