Wyświetl pojedynczy post
KapitanRyks
Junior Member
 
Od: 08.2015
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 22.08.2015, 13:37
Tak jak pisałem wyżej, najważniejszy mecz w rundzie rewanżowej to ten Hajduka ze Slovanem. Jeżeli Hajduk odpadnie, to wszystko będzie w rękach naszych klubów. Oczywiście muszą jeszcze się ziścic warunki odpadnięcia dwóch klubów austriackich i dwóch rumuńskich, co wydaje się dośc prawdopodobne.
Sytuacja Cypru już jest zła i Polska przy przyzwoitej grze Lecha i Legii w grupie powinna Cypr łyknąc.
Szwecja, Białoruś i Izrael nie mają szans na doścignięcie nas, więc nie ma co się na te kraje oglądac.
Ostatnio edytowane przez KapitanRyks : 22.08.2015 o godz. 13:40.
Odpowiedz cytując