Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1183
Stary 22.08.2015, 13:30
W takim sensie to można gwizdnąć wszystko

Bury niestety od początku sezonu jest mocno pod formą, nie ma go w ofensywie, w defensywie kręcą nim wszyscy. Idzie często "na raz" i niestety przegrywa te sytuacje. Jak piszesz - wraca Sadlok, Bury siada na ławce.