W takim sensie to można gwizdnąć wszystko
Bury niestety od początku sezonu jest mocno pod formą, nie ma go w ofensywie, w defensywie kręcą nim wszyscy. Idzie często "na raz" i niestety przegrywa te sytuacje. Jak piszesz - wraca Sadlok, Bury siada na ławce.