|
Widzisz, 10 lub skrzydło.
Jakoś nie widziałem w nim przebłysków a`la Stilic (a widzialem Kuczaka osobiście sezon temu) tylko raczej typ zajączka który zapierdziela na skrzydle którego głownym atutem jest szybkość.
Tyle ze on jest ....dośc mały chłopak. W tej lidze tacy piłkarze nie robią kariery jeśli nie mają chociażby nutki szaleństwa tudzież przebojowości.
Zniknie Kuczak jak Kamińśki, Szewczyk czy inne Smółko-Leszczaki.
Serio taki Sikorski by Nam sie nawet na ławke przydał teraz
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|