Wyświetl pojedynczy post
callmesir
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 22.08.2015, 12:31
Rogo nie masz pojęcia o zarządzaniu klubem. Gdzie Wisłę doprowadziła ta polityka ? Polskich klubów nie stać by zatrzymywać takich piłkarzy. Może Legię i Lech bo znajdują się indywidualni sponsorzy, bądź grupy, które pomagają w transferach. Jagiellonia bardzo dobrze prosperuje i sprzedanie tych graczy to był znakomity interes. Tym bardziej, że Jadze zależy na wybudowania boiska treningowego.
To wszystko musi następować falami. Takie zarządzanie o jakim piszesz doprowadziło by kluby do upadku.

Najpierw niech zapachnie normalnością w finansach a potem niech kolejne kluby zaczną myśleć poważnie o europejskich pucharach bo póki co to Legia i Lech są baaaaaaardzo daleko z przodu.

Ale idzie ku dobremu.
Odpowiedz cytując