Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1163
Stary 22.08.2015, 10:52
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Ale również z - odejściem Stilicia i starzeniem się. Moskala nie obwiniałbym stricte o formę Brożka a raczej o jego brak pewności siebie. Co do samego Kazka - jeśli mają w klubie kasę na trenera to lepiej ją spoiżytkować na napastnika i jakiegoś LO właśnie. Mając kompletną linię obrony, która jak dla mnie powinna wyglądać tak - Jović, Gumiś, Sadlok, LO i napastnika, który w miarę regularnie ukłuje realnie na ten moment moglibyśmy mieć 6 zwycięstw i nikogo by to nie dziwiło.
Zamiast Cywki i Popovicia powinno sie sprowadzić snajpera aczkolwiek za free jest bardzo ciężko poszukać napadziora co te 12-15 bramek ustrzeli.