|
Ale również z - odejściem Stilicia i starzeniem się. Moskala nie obwiniałbym stricte o formę Brożka a raczej o jego brak pewności siebie. Co do samego Kazka - jeśli mają w klubie kasę na trenera to lepiej ją spoiżytkować na napastnika i jakiegoś LO właśnie. Mając kompletną linię obrony, która jak dla mnie powinna wyglądać tak - Jović, Gumiś, Sadlok, LO i napastnika, który w miarę regularnie ukłuje realnie na ten moment moglibyśmy mieć 6 zwycięstw i nikogo by to nie dziwiło.
|