Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 22.08.2015, 10:36
szprotson napisał(a):Wyświetl post
A na ławce nie siedzi zaden perspektyw tylko krasnoludek Kuczak. Jak on musi byc niepasujący do drużyny skoro nie mając napastnika on nawet nie wącha murawy?

HAJS NA NAPASTNIKA A NIE TRENERA!
Oglądałem Kuczaka w CLJ, w rezerwach i ma jedną charakterystyczną cechę - nie jest napastnikiem, znacznie lepiej czuje się na 10 lub na skrzydle. W jego roczniku na ataku grał Zając, on był pod niego podwieszony, ten schemat grali też w II drużynie.Z resztą popatrzmy też na inne zespoły, nawet Jaga czy Lech, którzy mają dużo wychowanków czy juniorów w składzie mają raczej starszych i bardziej doświadczonych napastników. Nie ma w tej lidze młodych napadziorów do gry od zaraz, a biorąc pod uwagę naszych juniorów te braki nie dziwią. Najmłodszy jest chyba Thomala (22 lata?), który też ściągnięty był za grubsze pieniądze. Więc jako że u nas w juniorach nie ma napastnika w perspektywie najbliższych kilku lat trzeba sobie takiego KUPIĆ. Albo przynajmniej ściągnąć z wolnego transferu, jak Legia Nikolicia.
Odpowiedz cytując