Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1158
Stary 22.08.2015, 10:33
2 lata temu to Paweł był najlepszym napastnikiem w lidze, Garguła miał rundę życia, Głowa był najlepszym obrońcą w Polsce, Chrapek dawał radę w środku pola...