https://www.youtube.com/watch?v=BzRL...Y&spfreload=10 -
wszystkie media unikają tego tematu jak ognia.
Odnośnie systemu emerytalnego to polecam poniższy felieton -
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=1011
Cytat:
|
Mówiąc nawiasem, sami jesteśmy sobie winni, bo wcale tak nie musiało być. W początkach lat 90-tych, kiedy światło nie było jeszcze oddzielone od ciemności, poseł Unii Polityki Realnej Janusz Korwin-Mikke proponował, żeby z 30 procent akcji prywatyzowanych przedsiębiorstw państwowych utworzyć Fundusz Emerytalny, z którego finansowana byłaby część zobowiązań. Oczywiście został wyśmiany, jako „oszołom”, bo kto to widział, żeby 30 procent akcji prywatyzowanych przedsiębiorstw przekazywać na Fundusz Emerytalny, kiedy przecież można je rozkraść i roztrwonić?
|
Pozdrawiam