Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1148
Stary 22.08.2015, 09:26
Nie wiem czemu Kazkowi sie obrywa za te wszystkie remisy. Wisła przy prowadzeniu jedną bramką cofa sie do obrony już od dwóch-trzech lat. Do tej pory udawało sie wygrywać, ale teraz niestety mamy słabą linię defensywną przez co trudno nam o mecze w których schodzimy bez straty gola. Jakoś wiekszość ma problemy z obserwacją tego faktu. Ale niestety nasze grajki są minimalistami i brak im zaangażowania, do tego nie dostają pensji, wiec się im nie dziwie. Ciekawe jakbyście Wy pracowali gdyby wam nie wypłacali pensji?
Moskala należy zostawić w spokoju i niech robi swoje do końca rundy przynajmniej, ale oczywiście "mądre głowy" zaraz pewnie go zwolnią i zafundują nowego trenera, który nic nie wniesie ciekawego do gry zespołu, a tak naprawdę powinni pomyśleć nad nowym napastnikiem, którego brak u nas w drużynie.
Z tego co u nas obserwuje to brakuje osób z charakterem jak Głowacki, czy takich którzy tworzą dobrą atmosferę w drużynie, jak to było za czasów Żurawskiego i Szymkowiaka.
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 22.08.2015 o godz. 09:29.