ABGwislakABG napisał(a):

1. NIE! Bo nie ma 20 szt. papierosów za 13zł, tylko za 3-4!!!
2. O to, że co by Incognito nie napisał wówczas, i tak byś go gnoił, że zwala kasę straconą przez nieudacznika na grupę X,Y albo Z, zapewne razem z epitetem. Po co tracić czas na jałową "dysputę"?
3. Mistrzu, gdzie coś takiego Ci wyszło?
|
1. Pięknie! I co Twoim zdaniem stanie się z tak wspaniale zaoszczędzonymi pieniędzmi? Myślsz że zaoszczędzoną dychę rodzina wielodzietna wpłaci do banku czy kupi za nią coś do jedzenia albo chociażby zeszyt dla dziecka?
2. OK. Innymi słowy zakładasz że ja nie chciałem z chłopem dyskutować ale go gnoić? Naprawdę ręce opadają ....
3. ABG
: "Incognito zaś całokształtem swych wypowiedzi pozostawił u mnie wrażenie pozytywistycznej pracy u podstaw."
wislak:
" Pozytywizmu było w tym tyle samo co w Albinie Siwaku stawiającym FSO czy Manfredzie Gorywodzie budującym Hutę Katowice."
ABG: "
I tutaj wracamy do myślenia propolskiego, nastawionego wyłącznie na korzyść obywateli. Przyznasz, iż wymienione przez Ciebie przypadki takowe nie były?"
wislak: "
Były dokładnie tak samo "pozytywistyczne" jak "pozytywistyczne" było działanie Jaruzelskiego, Kiszczaka czy, żeby sięgnąć dalej, Wielopolskiego i Branickiego"
ABG: "
Tutaj się zgadzamy."
wislak: "
Najpierw nazywasz działania Siwaka i Gorywody propolskimi i nastawionymi na korzyść obywateli, a potem zgadzasz się z tym że można zestawić je z działaniami Jaruzelskiego i Kiszczaka. Czy wniosek ma być taki że Jaruzel i Kiszczak działali propolsko i obywatelsko"
CBDU