|
Wczoraj w Gazecie Krakowskiej przeczytałem, że Cupiał, tutaj cytuję słowo w słowo, "musi sprzedać Wisłę", jeśli chce uratować TF. Czy już naprawdę dotarliśmy do punktu, w którym skończy się 18-letnia historia Cupiała w Wiśle? Czy jest to po prostu informacja wyssana z palca?
|