Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1145
Stary 22.08.2015, 07:57
Kurzu,To popatrz jakiego my mamy napastnika który bez Stilica nie potrafi grać? Co to za napastnik który sam nie wykreuje sytuacji? Nie okłamujmy się : chujowy.

Paweł już osiwiał przez te puste minuty bez bramki, stracił szybkość, gibkość i ruchlowiść co było jego domeną. Juz nie machnie przeciwnika balansem bo to jest zbyt wolne na ten poziom. Przeciez to widac jak na dłoni jak sie popatrzycie na gre. Super ze odgrywa z pierwszej piłki, ale pasowało by piłke tez zastawić a tutaj Pawcio pada. Kiedy wygrał widocznie akcje 1 na 1 ? Kiedy był celny strzał zza szesnastki i z szesnastki? Owszem Paweł próbuje coś tam kopnąc, ale to woła o pomstę do nieba, strzela jakby nagle stał sie typowym Boguskim? WTF? To wina trenera? Mimo wiekiego szacunku czy wrecz uwielbienia dla PB, wydaje mi sie ze to po prostu jest juz końcówka prądu u naszego piłkarza.
No ale kto wie, moze w nastepnym meczu jako "10" zagra lepiej niż np. Crivellaro
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno