|
Szkoda.
Cierzniak, Mączyński i Donald najlepsi.
Paweł Brożek juz nie jest napastnikiem tylko siwym wolnym "wolnym elektronem".
ZARZĄD, RADA NADZORCZA : BEZ NAPASTNIKA żaden trener nie pogra! Gramy w 10 każdy mecz.
Dobrze ze Moskal widzi boisko i sciagnał najslabszego Crivellaro. Swoją drogą obawiałem się czy strzeli, w końcu lewa nóżka. Maciej Jankowski to nie jest napastnik, widac to po jego poruszaniu sie na boisku ze nie posiada cech elementarnych do gry na tej pozycji. To ze wygrywa głowki to jedno, ale jego kiwka to jest stanie w miejscu i bujanie się przed piłką, szanujmy się. Jesteśmy najbardziej tępą drużyną w całej lidze. Nikt nie ma tak słabego napadu jak Wisła. Mamy jakięs 0,33 napastnika. Wiadomo ze najwazniejsze zero z tyłu, ale no bez jaj. Ile można?
A na ławce nie siedzi zaden perspektyw tylko krasnoludek Kuczak. Jak on musi byc niepasujący do drużyny skoro nie mając napastnika on nawet nie wącha murawy?
HAJS NA NAPASTNIKA A NIE TRENERA!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|