Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1144
Stary 22.08.2015, 01:35
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Tylko ze Zurawski to wracał do nas z wczasów i z myślą końca kariery a Paweł w tamtym sezonie prezentował się bardzo przyzwoicie. Wątpię, że myśli o zakończeniu kariery więc nie da się nie dostrzec regresu u niego jak i Głowackiego. Burliga na emeryturę sie chyba nie wybiera a prezentuje się także katastrofalnie i Popovic, choc tutaj to nie wiadomo czy to regres formy, byc może on taki poprostu jest hujowy.
Donald owszem notuje fajne występy, jednak on juz z taki dziwnie nabuzowany wrócił z mistrzostw. Skakać sie nauczył i wygląda jak by mu ktoś sprężyny w korki zasadził. I naprawde fajnie mu ta gra głową wychodzi.
Czy to zasługa Kazka? Znając kreatywność naszego dzikiego, pewnie to jego pomysł twórczy.
Paweł przestał strzelać w tamtym sezonie. To chyba już 12 spotkań bez bramki. Możliwości jest kilka. O jednej wspomniałem. Drugą może być typowy dla niego słabszy okres. Chyba nigdy nie miał tak długiego, ale zdarzyło mu się w Wiśle kilka zapaści. Trzeci powód jest oczywisty. Brak zawodnika takiego, jak Stiilić, który potrafiłby go odpowiednio wykorzystać. Czy czasami spadek jego skuteczności nie zbiegł się z gorszą formą Semira pod koniec sezonu? Być może każda z tych przyczyn wpływa na jego skuteczność w jakimś stopniu, bo z jednej strony nie dostaje wiele dobrych podań, z drugiej widać, że nie jest już tak dynamiczny, jak kiedyś.

O Popovicu i Cywce, Crivellaro nie ma sensu wspominać. Zero odniesienia. To samo dotyczy Mączyńskiego. Być może jest tak dobry jak zawsze i żadna w tym zasługa Moskala.

Poza Donaldem bardzo dobrze prezentują się Jović, Guzmics, nieźle jak na siebie Jankowski. W wysokiej formie był Sadlok zanim nabawił się kontuzji.

O Donaldzie wspomniałeś.

Burliga gra słabiej, ale też musi hasać na lewej obronie. Tam sporo traci. Poza tym może mieć wahania formy. To w żaden sposób nie dyskredytuje Moskala.

Głowa jest słabszy, ale w jego przypadku wiek na pewno robi swoje. Nie bez powodu kończy karierę po sezonie.

Pozostali piłkarze bez zmian.