rozarian napisał(a):

|
Kto widział ten widział. Jak można było rozwalić drużynę Kasperczaka? Pao i APOEL to były tylko jedne ze zrywów B.C., ale żadne konsekwentne wzmacnianie drużyny na przestrzeni lat. Było minęło.
|
Po prostu pech. Bogusław Cupiał trafił w zły moment. Szkoda, że okres jego największego zapału nie zgrał się z tak łatwymi eliminacjami do LM jak dzisiaj. Potem stracił i chęci i wiarę. Trudno mu się dziwić...