Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 21.08.2015, 23:18
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
Brożek ma piłkę na głowie na 5 metrze i zamiast strzelać w bramkę to podaje, boi się strzelać, gramy bez napastnika, ciężko..

co mecz to samo, co mecz. Kazek niech zostanie, ale trzeba coś zmienić.



Ja nie ogrniam jak Pawel Brozek napastnik,ktory strzelil w tej lidze przeciez tyle goli,ma juz 33 lata na karku a jego zagrania to poprostu czasem jest czysta rozpacz,jak zagrania juniora..Nie rozumiem .Jak on robi te wybory podać,strzlelać itd skoro zawsze na 10 dobrych ma moze ze 2.Cos jest z nim nie tak,chyba psychiczne bo gość wyglada na wypalonego i wystraszonego.Cos tutaj nie gra.

I kto ma niby teraz te gole nam strzelac.Nie wygrywamy bo nie ma kto strzlelać ,Jankowski czy Boguski ...bez komentarza.
napastnik na gwąłt nam potrzebny,teraz to juz chyba bylejaki,

I tez mnie to niemilosiernie wk*riwa to oddawanie pola przeciwnikowi jak juz cos strzlielimy,Mimimalizm Kazka jest naprawde irytuajacy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując