Mysciak napisał(a):

|
Też jestem zdania, żeby zostawić Moskala do końca rundy, tym bardziej, że po meczu ze Śląskiem gramy już z samą grupą spadkową i Jagiellonią gdzieś tam w środku i potem dopiero się zastanowić nad przyszłością, ale po primo nie stać nas na opłacanie 3 trenerów ( ani 3 bramkarzy btw.)
|
To nie do końca prawda (chyba, że chodzi ci o 15 kolejek). Przed zimą gramy jeszcze 7 wiosennych kolejek, wobec czego dalszy rozwój wypadków jest bardzo istotny.