Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1136
Stary 21.08.2015, 22:10
AYALA napisał(a):Wyświetl post
nie chce mi sie wierzyc, że inny trener (oczywiście taki w naszym zasięgu finansowym) mógłby z tych zawodników więcej wycisnąć.Brak napastnika plus słabi i wiekowy obrońca.
Plus brak prawego pomocnika. Plus brak 10 z prawdziwego zdarzenia (ci, których mamy są cieniem cienia Stilica), plus konieczność wystawiania na lewej obronie prawego obrońcy, który traci tam połowę swojej wartości. Plus brak Dudki, który mimo swojego całego "ciulostwa" wypychał czasami ze składu Alana.