Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 21.08.2015, 21:47
Oceniając każdy z meczy tego sezonu osobno można się mocno przyczepić tylko do Górnika . Remis Legią na wyjeździe super. Pojechanie Lecha u siebie zaj..ście, remis z zawsze silną Lechią u siebie , Craxą u nich i Pogonią na wyjeździe no może też być. Tylko jak te mecze układają się ciągiem w jedną całość to rodzi się niesmak znużenie. Wydaje się że można w którymś z tych meczu osiągnąć było więcej a my zawsze jesteśmy stratni zawsze czegoś brakuje. Niby gramy dobre mecze idą fajne akcje a zawsze nie ma tej kropki nad i. Myślałem że wygramy dziś po brzydki meczu i co po ładnej drugiej połowie znowu remis
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 21.08.2015 o godz. 21:54.