Stelio napisał(a):

|
Oczywiście, zarząd może zostawić Moskala na ławce i dać mu jeszcze wiecej czasu, ale pytanie brzmi czy jest sens? Skoro 20 spotkań nic nie wskórało to 40 też nie wiele da...
|
Ponieważ mamy inne problemy i nie potrzeba nam następnych.
Jest sporo 'za' Kazikiem poza boiskiem:
- ma poparcie Gaszyńskiego,
- jest gwarantem pewnego spokoju na lini kibice-klub. Prywatnie nie widzę szans by SKWK domagało się jego ustąpienia a z innym trenerem może być różnie.
- poparcie 'in plus' które ma jest słabo zależnie od jego wyników i topnieje powoli. Widać to równiez po wpisach w tym wątku. 1906% poparcia, nie rusz Kazika bo zginiesz itp. To jest kapitał ktorego nikt inny nie ma.
- kasy na następnego porzadnego trenera nie mamy.
IMO Jedyną osobą ktora może zwolnić Kazika jest oderwany od rzeczywistosci Cupiał.