Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2015, 21:27
Za WISLAPORTAL, Moskal o meczu:


- Nie mam nic mądrego i ciekawego do powiedzenia. W pierwszej połowie strzeliliśmy bramkę, ale nie graliśmy najlepiej. Natomiast w drugiej połowie nie wykorzystaliśmy okazji, kiedy mieliśmy kilka fajnych możliwości do skontrowania zespołu Pogoni - powiedział po piątym w tym sezonie remisie trener krakowskiej Wisły, Kazimierz Moskal. - Nie udało się tego wykorzystać, zamienić na bramki i mecz zakończył się remisem 1-1 - dodał opiekun zespołu "Białej Gwiazdy".

- Skupiam się tylko na swojej pracy i myślę, że ten zespół musi dalej ciężko pracować, bo zwycięstwa w końcu muszą przyjść - powiedział ponadto Moskal.


Mówcie co chcecie, ale ja bym wolał usłyszeć, jak to czasami z ust Probierza. "Jestem zażenowany postawą moich zawodników, nie wykonali założeń taktycznych, nie takiej gry oczekiwałem i wyciągne wobec swoich zawodników konsekwencje itd" Boję się, że to co na konferencji, usłyszeli też piłkarze w szatni, czyli "nie mam nic ciekawego do powiedzenia"