Mixu napisał(a):

|
A skąd wiedziałeś że są bezsensowni? Bo dostali czas i się nie sprawdzili. Jakby nie dostali czasu to nigdy byś tego nie wiedział. Proste? Proste
|
Skąd wiemy, że Wisła to za wysokie progi dla Moskala? Bo wystarczy przeanalizować jego "sukcesy" w I lidze oraz start obecnego sezonu, gdzie z mega słabymi zespołami nie potrafimy wygrać.