Fugiel napisał(a):

Niektórym to chyba myli się stabilizacja i budowanie drużyny z realnym patrzeniem na rzeczywistość.
Przykłady bezsensowanego trzymania trenera na ławce w naszej lidze to chocby:
Kasperczak w Górniku
Rumak w Lechu
....
|
A skąd wiedziałeś że są bezsensowni? Bo dostali czas i się nie sprawdzili. Jakby nie dostali czasu to nigdy byś tego nie wiedział. Proste? Proste