63.5 Kg napisał(a):

Do wszystkich którzy tak bardzo sa za zwolnieniem Moskala propozycja:
Dawac chłopaki nazwiska trenerow,propozycje, swoje przemyślenia oraz oczywiście kase która posiadacie w kieszeniach na tego nowego swietnego trenera dzięki któremu Wisła znow będzie potega.....
|
Kasa jest skoro Rada Nadzorcza rozważa zwolnienie Moskala. I nie chodzi tu o bycie potęgą tylko o załapanie się do 8, bo z obecnym trenerem ten cel jest mocno zagrożony.