Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1110
Stary 21.08.2015, 20:24
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Deschamps, Di Mateo, Klinsman. A porównywać nas do zachodu trzeba bo do kogo chcesz nas równać? Do Kazachów? Z kogo mamy brac przykład? Jeśli na zachodzie dają dużo czasu trenerowi to czemu my nie mamy dawać? Znawco
Dawać dużo czasu słabemu trenerowi jakiego teraz mamy ? Chyba nie chcesz obudzić się w walce o utrzymanie ... Dajmy mu czas aż będziemy w I lidze, tam w końcu zaczniemy wygrywać
Ostatnio edytowane przez heoij : 21.08.2015 o godz. 20:31.