Mixu napisał(a):

|
Deschamps, Di Mateo, Klinsman. A porównywać nas do zachodu trzeba bo do kogo chcesz nas równać? Do Kazachów? Z kogo mamy brac przykład? Jeśli na zachodzie dają dużo czasu trenerowi to czemu my nie mamy dawać? Znawco
|
Dawać dużo czasu słabemu trenerowi jakiego teraz mamy ? Chyba nie chcesz obudzić się w walce o utrzymanie ... Dajmy mu czas aż będziemy w I lidze, tam w końcu zaczniemy wygrywać
