rozarian napisał(a):

|
Fatalna gra i tyle. Sposób wyprowadzania kontr skandaliczny. To się ćwiczy na treningach!
|
Dokładnie :( Każda kontra zjebana koncertowo, niestety najbardziej przez Brozia - czy on nie ma lewej nogi ? ..... Naprawde nie mam tez cierpliwosci do Urygi :/ ... Jego straty, niedokładne podnia i przedewszystkim odpusczanie krycia ... pisalem o tym z Lechem jak Kaminski strzelał bardzo groznie. Pisze teraz, zobaczcie jak Uryga odpuszcza krycie przy akcji Pogoni, gdy Cierzniak broni 100000000000000% szanse Murawskiego.
Najlepszy Mąka i Cierzniak.