hubert.fan napisał(a):

|
O lepszego trenera od Moskala nie trudno, może mi przypomnisz jego trenerskie osiągniecia w Niecieczy czy Katowicach bo jakoś nie pamiętam jego sukcesów z tymi klubami ?
|
Ale człowieku jakiego trenera mając na utrzymaniu już dwóch?! Pisałeś, że dla Moskala Wisła to za wysokie progi. A ja się pytam, jaki trener przyjdzie, dla którego Wisła to nie będą za wysokie progi, a w dodatku nie będzie zarabiał? Pomyśl ekonomicznie. Nie stać nas na nowego trenera, który byłby lepszy od Moskala. Jak takiego zatrudnią, odszczekam to na tym forum, ale prędzej świnie zaczną latać, niż Cupiał sypnie znów złotem