Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2015, 19:39
Wszystkich zwolenników zwolnienia Moskala zapraszam do ściepy na nowego trenera, dla którego Wisła to nie będą"za wysokie progi", bo z tymi pieniędzmi jakie mamy, może nas trenować ewentualnie Mietek z okręgówki