Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1093
Stary 21.08.2015, 19:35
Dla Moskala Wisła to niestety za wysokie progi, który raz to już wchodzi do tego klubu i się mu nie udaje- może mi ktoś przypomnieć ?