Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1091
Stary 21.08.2015, 19:30
siemstein napisał(a):Wyświetl post
No przykładu raczej szuka się wśród najlepszych, ale co ja tam wiem. Najlepiej zmieniajmy trenerów co pół roku. A co, stać nas! Stabilizacja będzie zajebista!
Trzeba mierzyć siły na zamiary, ale sorry, Kaziu ze swoim trenerskim doświadczeniem i dorobkiem z Niecieczy czy Katowic nigdy nie pasował do Wisły taka jest niestety prawda ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 21.08.2015 o godz. 19:38.