siemstein napisał(a):

|
No przykładu raczej szuka się wśród najlepszych, ale co ja tam wiem. Najlepiej zmieniajmy trenerów co pół roku. A co, stać nas! Stabilizacja będzie zajebista!
|
Trzeba mierzyć siły na zamiary, ale sorry, Kaziu ze swoim trenerskim doświadczeniem i dorobkiem z Niecieczy czy Katowic nigdy nie pasował do Wisły taka jest niestety prawda ...